Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Трюдо з дружиною отримали щеплення від коронавірусу

Автор:

|

Травень 02, 2021

|

Рубрика:

Трюдо з дружиною отримали щеплення від коронавірусу
Софі та Джастін Трюдо

Джастін Трюдо і його дружина Софі Ґреґуар-Трюдо 23 квітня отримали першу дозу вакцини від Covid-19. Відповідні фотографії глава уряду опублікував у Twitter. «Сьогодні настала наша черга зробити щеплення, і ми з Софі зробили це. Ми такі щасливі!» — зазначив він.
Також прем’єр висловив подяку медикам, котрі зробили їм із дружиною заштрики, і кожному, хто бере участь у кампанії з імунізації населення Канади від коронавірусу. «Робота, яку ви робите, не може бути важливішою чи ціннішою, і вона точно не буде забута», — пообіцяв він.
Як інформувала прес-служба компанії Rexall, працівники якої зробили ін’єкції подружжю Трюдо, для вакцинації використали препарат британсько-шведської компанії AstraZeneca.
Раніше «Міст» розповідав, якою вакциною щепитимуть канадців.

Олена Буркало, «Кореспондент»

До слова
У провінції Квебек заявили про перший випадок смерті, що сталася через утворення тромбів у результаті порушення згортання крові після щеплення від Covid-19 препаратом AstraZeneca. Жертвою стала 54-річна жінка. До цього в Канаді виявили шість випадків утворення тромбів у щеплених цією вакциною. Після медичного огляду цих пацієнтів відпустили додому.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply