Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Трюдо розповів про першочергові завдання свого уряду

Автор:

|

Жовтень 05, 2021

|

Рубрика:

Трюдо розповів про першочергові завдання свого уряду
Джастін Трюдо оголошує результати парламентських виборів

Перемігши на виборах, але залишившись все з тим же, хоча формально новим, урядом меншості, Джастін Трюдо виклав головні пріоритети на черговий термін управління країною. Виступаючи 28 вересня на пресконференції, він заявив, що канадський уряд повернеться до роботи до кінця осені і після цього зосередиться, зокрема, на п’ятьох ключових питаннях.
Більшість пріоритетів стосується навколо вакцинації. По-перше, показуючи, що глава уряду пам’ятає про обіцянки, зроблені в ході передвиборної кампанії в серпні ц. р., необхідно забезпечити вакцинацію всіх федеральних працівників і всіх осіб, старших за 12 років, котрі їздять на авіа- або залізничному транспорті територією Канади.
Крім цього, прем’єр-міністр повідомив про намір працювати над створенням міжнародної версії сертифікату вакцинації, щоб повністю вакцинованих канадцям стало легше виїжджати за кордон, не зіштовхуючись із проблемами.
І, нарешті, за словами п. Трюдо, він планує виділити кошти провінціям на створення власних паспортів вакцинації, а також домогтися, щоб тих, хто переслідує медичних працівників, піддавати «кримінальним санкціям», що також є наслідком його передвиборчої обіцянки, коли він критикував «юрбу», що влаштовує акції протестів біля лікарень по всій країні.
«Ми зосереджені на тому, щоб приступити до виконання амбітної програми, складеної на основі запитів громадян Канади», — пояснив глава уряду, а з огляду на нові обіцянки про забезпечення доступності житла, створення робочих місць і зниження вартості перебування дітей у дитячих садах до десяти доларів на день, зайнятися йому, безумовно, буде чим.
Як повідомляв «Міст», на дочасних виборах у Канаді перемогла партія Трюдо.

About Author

Meest-Online