Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Трамп відмовився від щоденних пресконференцій про ситуацію з коронавірусом

Автор:

|

Квітень 27, 2020

|

Рубрика:

Трамп відмовився від щоденних пресконференцій про ситуацію з коронавірусом

Дональд Трамп

Дональд Трамп вважає, що його щоденні пресконференції стосовно пандемії Covid-19 не варті його часу, витраченого на них. Він закинув журналістам провідних американських засобів масової інформації (ЗМІ), що вони задають йому «лише недоброзичливі запитання, а потім відмовляються точно повідомляти правду чи факти». Президент упевнений, що ЗМІ «отримують рекордні рейтинґи, а американці не отримують нічого, крім фейкових новин».
Він проводив пресконференції у Білому домі з членами урядової робочої групи ледь не щодня, інколи вони тривали понад дві години. Так, на пресконференції 23 квітня президент США запропонував лікування світлом та ін’єкціями з антисептиками. Свою пропозицію він озвучив нібито на основі результатів дослідження вчених, зазначивши, що це йому видається цікавим. Утім, у дослідженні йшлося, що світло та дезінфекційні засоби вбивають вірус на поверхні, а не в людському тілі. Ця пропозиція щодо ін’єкцій антисептиків викликала здивування експертів і насмішки. Після цього на пресконференції 24 квітня Трамп виступав лише 19 хвилин і не дав можливості задавати запитання.
Відреагував на конфуз і Джо Байден, імовірний суперник Дональда Трампа на президентських виборах США від Демократичної партії. «Не можу повірити, що маю це сказати, але, будь ласка, не пийте відбілювач», — написав він у Twitter.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply