Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Трамп розриває всі угоди з Гонконґом

Автор:

|

Травень 31, 2020

|

Рубрика:

Трамп розриває всі угоди з Гонконґом
Дональд Трамп

Президент США доручив своїй адміністрації почати процес скасування всіх пільг для Гонконґу, який у Китаї називають провінцією Сянган. «Китай змінив для Гонконґу формулу «одна країна — дві системи» на «одна країна — одна система»», — пояснив він своє рішення.
Сполучені Штати скасують усі пільги, якими користувалася ця територія, в т. ч. торгові. Також скасують і митні преференції. Крім цього, для американців переглянуть рекомендації для поїздок до Гонконґу.
Дональд Трамп додав, що його доручення торкнуться всіх угод, які були у США з Гонконґом, у т. ч. договір про екстрадицію, контроль експорту та використання технологій подвійного призначення. За його словами, Вашинґтоном вживатиме необхідних заходів, аби піддати санкціям чиновників Китаю та Гонконґу, «котрі безпосередньо чи опосередковано залучені в порушення автономії» реґіону. «Наші дії будуть сильними і значними», — наголосив господар Овального кабінету. Нова політика Вашинґтона пов’язана з прийняттям закону про національну безпеку, який урізає автономію цієї колишньої британської колонії від материкового Китаю.
Як повідомляв «Міст», у Сянгані проти мітинґарів застосували сльозогінний газ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply