Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

«Талібан» завдав ударів по Панджшеру

Автор:

|

Вересень 04, 2021

|

Рубрика:

«Талібан» завдав ударів по Панджшеру
Провінція Панджшер позначена зеленим

Бойовики радикального руху «Талібан» атакували позиції сил опору в незахопленій ними провінції Панджшер. У ході операції загинули дев’ятеро осіб, у т. ч. двоє польових командирів, захопили велику кількість зброї та боєприпасів. Таліби повідомили, що знищили 11 вогневих рубежів супротивника в районах Дербент-Гарані, Гульбахар і Шатал. Військову операцію проти повстанців у провінції Панджшер таліби почали після провалу перемовин із Ахмадом Засудом, лідером опору.
Свою чергою, сили національного опору провінції Панджшер спростували інформацію про захоплення талібами шести позицій на підступах до Панджшерської ущелини, яка є їхнім основним форпостом.
Фахім Дашті, представник опору, визнав, що таліби справді здійснили кілька атак у Панджшері, але їх розгромили. Спікер заявив, що знищили щонайменше 40 талібів, ще 35 отримали поранення. Він повідомив, що до бойовиків «Талібану» приєдналися терористи з «Аль-Каїди». Крім цього, повстанці поінформували про захоплення м. Чарікар, центру провінції Парван. Таліби зазнали втрат, кілька десятків радикалів здалися в полон, серед бійців опору також є втрати.
Як повідомляв «Міст», лідер «Талібану» став верховним правителем Афганістану.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply