Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

«Талібан» заборонив жінкам займатися спортом

Автор:

|

Вересень 12, 2021

|

Рубрика:

«Талібан» заборонив жінкам займатися спортом
Жінки в Афганістані люблять грати в крикет

Жінки в Афганістані, в т. ч. спортсмени з національних збірних, не зможуть займатися спортом. Про це заявив Ахмадулла Васик, заступник голови комісії «Талібану» з культури. «Не думаю, що жінкам можна буде грати в крикет, бо жінкам це не обов’язково. У крикеті вони можуть зіткнутися з ситуацією, в якій їхні обличчя і тіла не будуть затулені. Іслам не дозволяє жінкам показуватися в такому вигляді. В еру мас-медіа будуть з’являтися фото і відео, і люди будуть їх дивитися. Іслам та Ісламський Емірат не дозволяють жінкам грати в крикет або займатися будь-яким видом спорту, де видно їхні обличчя т а фігури», — повідомив він також і додав, що іслам дозволяє жінкам виходити на вулицю лише за необхідністю, а спорт необхідністю не є.
Така позиція талібів ставить під загрозу можливість проведення навіть матчу чоловічої збірної Афганістану з крикету проти збірної Австралії, на який Васик дав дозвіл на початку цього місяця. Згідно з правилами, встановленими Міжнародною радою крикету (ICC), усі 12 членів організації повинні мати як жіночу, так і чоловічу команду, якщо вони хочуть проводити такі зустрічі.
Представник талібів повідомив, що вони не підуть на компроміси в цьому питанні і не «зрадять ісламські цінності», навіть якщо це призведе до проблем з організацією матчів. Ричард Колбек, міністр спорту Австралії, назвав це рішення «Талібану» тривожним і закликав ICC вжити заходів. «Заборона жінкам займатися спортом на будь-якому рівні — це неприйнятно», — вважає він.
Як повідомляв «Міст», таліби вбили брата віцепрезидента Афганістану.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply