Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

«Талібан» підняв прапор над прикордонним пунктом

Автор:

|

Липень 16, 2021

|

Рубрика:

«Талібан» підняв прапор над прикордонним пунктом
Прапор «Талібану» на кордоні

Терористична організація «Талібан» заявила, що взяла контроль над ключовим прикордонним пунктом між Афганістаном і Пакистаном. Відео, поширене у соціальних мережах, показує, як їхній прапор майорить над пунктом Спін Болдак у провінції Кандагар.
Афганський уряд заперечує, що прикордонний пункт захопили. Хоча на світлинах видно, як бойовики спілкуються з пакистанськими прикордонниками. Телерідокомпанія Бі-бі-сі повідомляє, що бойовики захопили цю ділянку кордону без жодного спротиву.
За останні тижні таліби взяли під контроль низку територій Афганістану, в т. ч. пости на кордоні з Іраном, Таджикистаном, Туркменістаном. Це сталося після того, як президент Байден заявив, що США виводять свої війська з Афганістану і встановив дедлайн — 11 вересня.
Прикордонний пункт, що розділяє афганське місто Спін Болдак і пакистанське місто Чаман, є другим за завантаженістю пунктом перетину між країнами. Він пов’язує Кандагар з пакистанськими портами, через нього щодня проходить близько 900 вантажівок. Це може дати талібам значні прибутки від торгівлі та забезпечить прямий доступ до районів Пакистану.
Як повідомляв «Міст», у «Талібані» заявили, що контролюють 85 % території Афганістану.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply