Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

Суд визнав неправильним припиняти програму для дітей нелегалів

Автор:

|

Листопад 16, 2020

|

Рубрика:

Суд визнав неправильним припиняти програму для дітей нелегалів
Дональд Трамп

Суд у Нью-Йорку визнав неправомірним не приймати нові заявки на програму DACA, яка захищає нелегальних міґрантів, які потрапили у США в дитячому віці. Обмеження на дію програми встановив Чед Вулф, виконувач обов’язки міністра внутрішньої безпеки, котрий зайняв цю посаду з порушенням закону, а тому не мав права видавати таке розпорядження.
Програму DACA запровадив президент Обама у червні 2012-го. Вона надає певним групам нелегальних міґрантів, які прибули до США у віці до 16 літ, захист від депортації на два роки з подальшим продовженням і можливістю отримання дозволу на працевлаштування. Права на отримання громадянства США вона не передбачає. Ця програма стосується близько 700 тис. міґрантів.
Президент Трамп пообіцяв вжити жорстких заходів проти нелегальних міґрантів ще під час своєї першої передвиборної кампанії. У вересні 2017-го він скасував програму DACA, оголосивши її неконституційною, а також висунув вимогу Конґресу законодавчо визначити статус таких міґрантів.
Рішення скасувати цю програму викликало різку критику в американському суспільстві, у т. ч. серед роботодавців та в Республіканській партії.
Як повідомляв «Міст», Трамп анонсував депортацію з США мільйонів нелегальних міґрантів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply