Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Суд у Гаазі відновив свої засідання

Автор:

|

Червень 22, 2020

|

Рубрика:

Суд у Гаазі відновив свої засідання
Окружний суд Гааги

В окружному суді Гааги (Нідерланди) 22 червня відновили слухання у справі про збитий над Донбасом Boeing-777 авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН17. На попередніх засіданнях, які провели 8-10 червня, сторони інформували суд про виконану роботу і зібрану інформацію.
У понеділок продовжили готуватися до початку розгляду справи по суті. Сам розгляд справи про збитий літак рейсу MH-17 суд у Гаазі може початися восени ц. р. «Сторона звинувачення хотіла б, щоб розгляд справи по суті стартував у жовтні-листопаді», — заявили в нідерландській прокуратурі.
Основна увага на засіданні прикута до захисту Олега Пулатова, від котрого очікують відповіді на ряд запитань суду та прокуратури. Процес над трьома іншими обвинуваченими — Ігорем Гіркіним, Сергієм Дубинським і Леонідом Харченком — відбувається заочно.
Коли відповідні документи долучать до справи, суд зможе перейти до розгляду справи по суті. До затримок можуть призвести і попередні заперечення захисту. Раніше в суді щодо МН17 розповіли про свідків справи з числа колишніх учасників терористичної організації «Донецька народна республіка», а також встановили зброю й обвинувачених у справі.
Як повідомляв «Міст», у Нідерландах розпочали другий етап судових засідань у справі збитого малайзійського Boeing-777.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply