Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Студенти влаштували погром у Гамільтоні

Автор:

|

Жовтень 07, 2021

|

Рубрика:

Студенти влаштували погром у Гамільтоні
Наслідки погрому

Поліція Гамільтона й адміністрація Університету Макмастера розслідують інцидент зі заходом на честь повернення в кампуси, яке сталося 2 жовтня. В ньому взяли участь близько 5 тис. студентів, дехто з них поводився неадекватно.
Девід Фаррар, президент Університету Макмастера, виступив у неділю зі заявою про «неповагу студентів університету до приватної власності». «Такі дії абсолютно неприйнятні», — прокоментував він ситуацію, що склалася, і додав, що університет співпрацювати з поліцією Гамільтона для встановлення осіб студентів, які займалися незаконною діяльністю на заході.
Правоохоронці вже заарештували двох людей, яким висунули звинувачення в порушенні Закону про продаж алкоголю. Також іще п’ятьох осіб звинуватили в порушенні громадського порядку. Офіцери намагаються встановити особи тих, хто перевернув автомобіль. Переглянувши записи події, їм вдалося впізнати одного з підозрюваних: це світлошкірий чоловік із каштановим волоссям. У день події на ньому була синя бейсболка, бордово-жовта сорочка для регбі та шорти кольору хакі.
«Такі заходи просто неприйнятні та небезпечні. Могли навіть когось убити. Університету Макмастера вже давно час відповідати за подібні ситуації. Треба відправити їм рахунки за роботу поліції, лікарів і прибирання вулиць», — заявила Морін Вілсон, членкиня міської ради Гамільтона. «Від імені студентів прошу вибачення за таку поведінку, особливо з боку тих, хто заподіяв шкоду і піддав інших небезпеці. Такі дії абсолютно неприпустимі», — відгукнувся п. Фаррар.
Як повідомляв «Міст», акція протесту у Брюсселі переросла в погроми.

About Author

Meest-Online