Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

США ввели санкції проти китайської Xiaomi

Автор:

|

Січень 16, 2021

|

Рубрика:

США ввели санкції проти китайської Xiaomi
Xiaomi — один із найбільших виробників смартфонів у світі

Сполучені Штати оголосили про запровадження санкцій стосовно деяких китайських державних підприємств, серед яких і всесвітньо відомий виробник смартфонів Xiaomi. Зокрема, вводять візові обмеження для керівників державних підприємств, чиновників Комуністичної партії Китаю та службовців флоту.
Санкції спрямовані проти тих, хто «відповідальний або брав участь у широкомасштабному будівництві або мілітаризації спірних форпостів у Південно-Китайському морі, або (у застосуванні) Китаєм примусу проти заявників Південно-Східної Азії, щоб заблокувати їхній доступ до офшорних ресурсів у Південно-Китайському морі».
Під санкції також потрапили низка компаній, зокрема, нафтовий гігант CNOOC. Міністерство торгівлі США звинуватило компанію у недопущенні морських розвідок і видобутку нафти та газу в Південно-Китайському морі та погрозах «з метою підвищення політичного ризику для зацікавлених іноземних партнерів, у т. ч. В’єтнаму». У відомстві також заявили, що додають китайську авіаційну фірму Skyrizon до списку військових кінцевих користувачів через її здатність розробляти військову продукцію.
Як повідомляв «Міст», у Дональда Трампа «дійшли руки» й до китайського месенджера.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply