Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

США та Польща підписали ядерну угоду

Автор:

|

Жовтень 20, 2020

|

Рубрика:

США та Польща підписали ядерну угоду
Ден Бруєтт

Сполучені Штати та Польща уклали угоду про співпрацю у сфері розширення, модернізації та розвитку польської ядерної енергетичної програми. Про це заявив Ден Бруєтт, міністр енергетики США. «Це наступний крок у рамках нашого історичного партнерства з Польщею. Ми віддані роботі з нашими союзниками по всьому світу, щоб допомогти їм із їхньою енергетичною безпекою, енергетичною незалежністю, з розвитком альтернативних джерел енергії, зі забезпеченням конкуренції на їхніх енергетичних ринках. А у випадку з Польщею ми допомагаємо знизити її енергетичну залежність від Росії», — зазначив він.
У рамках домовленостей у Польщі також збудують шість великих ядерних реакторів. «Це відновить конкурентоспроможність ядерної енергетики США», — зазначив п. Бруєтт та уточнив, що згідно зі законодавством Сполучених Штатів, американські технології не можна використовувати у військових цілях.
Варшава закупить американські технології на 18 млрд USD. Упродовж наступних 18 місяців Вашинґтон і Варшава разом працюватимуть над звітом, що містить проєкт реалізації польської ядерної енергетичної програми, а також механізм її фінансування.
Як повідомляв «Міст», у світі зростає ядерна напруга.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply