Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

США ліквідували одного з лідерів ІД у Сирії

Автор:

|

Липень 14, 2022

|

Рубрика:

США ліквідували одного з лідерів ІД у Сирії
Бойовики «Ісламської держави»

Збройні сили США ліквідували у Сирії Махера аль-Агаля, одного з лідерів терористичної організації «Ісламська держава» (ІД). Його знешкодили за допомогою авіаудару за допомогою безпілотника неподалік від міста Аллепо на північному заході Сирії. Також поранення отримав його соратник. Центральне командування США зазначило, що операцію було ретельно сплановано, щоб забезпечити її успішне виконання. Жертв серед цивільного населення немає.
Махер аль-Агаль був одним із п’яти ватажків ІД і керівником цієї організації у Сирії. За словами американських військових, аль-Агаль був «відповідальний за аґресивні спроби розвитку мережі ІД за межами Іраку та Сирії». «Усунення цих лідерів ІД порушить здатність терористичної організації продовжувати планувати змови та вчиняти атаки», — заявив Джо Буччіно, речник Центрального командування США.
Американські військові ліквідували Махера аль-Агаля за день до запланованого візиту президента США Джо Байдена на Близький Схід, де він відвідує лідерів Ізраїлю, Палестини та Саудівської Аравії.
Як повідомляв «Міст», бойовики ІД напали на храм сикхів у Кабулі.

About Author

Meest-Online