США конфіскує ще одну будівлю Коломойського

Міністерство юстиції Сполучених Штатів має намір конфіскувати офісну будівлю в місті Клівленд (штат Огайо), яка належить українським олігархам Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову, а за даними відомства, була придбана на кошти, незаконно виведені з «ПриватБанку».
22-поверховий офісний центр вони придбали 2008 року за кошти, отримані шахрайським шляхом. Американське відомство подало позов до федерального суду Південного округу штату Флорида — штату, резидентами якого є фірми-учасники угоди купівлі/продажу цього об’єкту нерухомості. Це буде вже третя будівля Ігоря Коломойського в США, конфіскації яких домагається американська влада.
Як повідомляв «Міст», справу Коломойського розглядає велике журі США.
Як допомогти собі та своєму ближньому
Дякую, що приділяєте увагу цій дуже важливій темі. Нажаль, більшість уУкраїнці рятували світ, зокрема, і 1920 року на Віслі
Річ Посполита була ліквідована 1795 року. Тому: Сто років тому 15 серпСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Мій коментар видалено. Я це так розумію що моя присутність на цьому саСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Вважаю дії української делегації у ПАРЄ правильними по суті але не спо