Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

США хочуть створити свій аналог ВООЗ

Автор:

|

Травень 25, 2020

|

Рубрика:

США хочуть створити свій аналог ВООЗ
Дебора Біркс

В адміністрації Дональда Трампа розглядають можливість створення організації, аналогічної Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ). Її створять для боротьби з майбутніми спалахами інфекційних захворювань й організація стане новим підрозділом Державного департаменту США. Нову організацію може очолити Дебора Біркс, котра зараз відповідає за ситуацію з коронавірусом у Сполучених Штатах.
Держдеп призначить координатора для спостереження майже за всіма аспектами готовності до пандемії та заходів у відповідь — від глобального поширення вакцин і лікарських засобів до розробляння модернізованих протоколів для запобігання поширенню спалаху інфекції. «Наявність єдиної ініціативи, спрямованої на те, щоб сфокусувати увагу та ресурси всього світу, стала ефективною моделлю, щоб переламати хід таких хвороб, як ВІЛ/СНІД і малярія. США будуть утверджувати глобальне лідерство в мобілізації приватних і державних партнерів, багатосторонніх установ та інших двосторонніх донорів для підтримки глобальної відповідної реакції на пандемію, яка дасть результати для американського народу», — йдеться у проєкті ініціативи.
Ця пропозиція вже викликала розбіжності між Державним департаментом та Аґенцією США з міжнародного розвитку. Представники USAID спантеличені цією ідеєю, адже вона може привести до втрати контролю над значними коштами та владою.
Як повідомляв «Міст», раніше Дональд Трамп висунув ВООЗ ультиматум.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply