Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Спецслужби доповідають про те, що уряд КНР приховував спалах Covid-19

Автор:

|

Травень 04, 2020

|

Рубрика:

Спецслужби доповідають про те, що уряд КНР приховував спалах Covid-19

Влада Китайської Народної Республіки (КНР) напряму причетна до пандемії коронавірусу та знищення доказів про неї. Про це йдеться у доповіді спецслужб США, Великої Британії, Канади, Австралії та Нової Зеландії. У ній зазначили, що китайський уряд забороняв поширювати новини про коронавірус, а також змушував медиків «мовчати» або сприяв тому, щоб вони «зникали».
Крім цього, у доповіді йдеться, що докази спалаху Covid-19 знищували в лабораторіях, а живі зразки відмовлялися надавати міжнародним ученим, котрі могли б використати їх при створенні вакцини. Окрему увагу спецслужби приділили науковцям, котрі проводили дослідження в лабораторії Уханя під орудою Ши Чженлі — їхню роботу спецслужби назвали «такою, що викликає стурбованість».
Зокрема, цитують результати роботи дослідників із виявлення зразків коронавірусу з печери в провінції Юньнань 2013 року. Тоді виявилося, що один із вірусів, виявлених під час дослідження, на 96 % генетично схожий із вірусом SARS-CoV-2.
Ще одним аспектом, на який звернули увагу спецслужби, стало дослідження тієї ж групи зі синтезу коронавірусу, отриманого від кажана, якого неможливо було вилікувати. У доповіді такі дії керівництва КНР називають «нападом на міжнародну прозорість, який забрав десятки тисяч життів».
Раніше «Міст» повідомляв, що влада КНР не допускає до розслідування виникнення коронавірусу фахівців Всесвітньої організації охорони здоров’я.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply