Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

SpaceX відправить на Місяць супутник, оплачений криптовалютою

Автор:

|

Травень 15, 2021

|

Рубрика:

SpaceX відправить на Місяць супутник, оплачений криптовалютою
Dogecoin

Компанія SpaceX 2022-го запустить до Місяця супутник за контрактом, повністю оплаченим криптовалютою Dogecoin. Про це повідомив Ілон Маск, глава компанії. «SpaceX запускає супутник Doge-1 на Місяць наступного року — місія оплачена в Doge — перша криптовалюта в космосі — перший мем у космосі», — написав він у Twitter.
На сайті канадської компанії Geometric Energy Corporation, якій належить супутник, зазначили, що його запустять в першому кварталі 2022 року за допомогою ракети-носія Falcon 9. Суму угоди не розголошують. «Офіційно сплативши Doge контракт такого масштабу, Geometric Energy Corporation і SpaceX зміцнили цю валюту в статусі розрахункової грошової одиниці при веденні місячного бізнесу в космічній галузі», — йдеться в заяві канадської компанії.
«Ця місія продемонструє можливості застосування криптовалюти за межами орбіти Землі і закладе основу для міжпланетарної торгівлі, — зазначив Том Очінеро, віцепрезидент SpaceX із комерційних операцій. — Ми з нетерпінням очікуємо запуску Doge-1 на Місяць».
Як повідомляв «Міст», Україна — № 1 у світі з впровадження криптовалюти.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply