Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Солов’їна стала трендом на Duolingo

Автор:

|

Січень 02, 2023

|

Рубрика:

Солов’їна стала трендом на Duolingo

На платформі Duolingo українську мову 2022 року вивчали 1,3 млн осіб. Про це повідомив Микола Княжицький, народний депутат України. «Українська стала трендом», — наголосив він. Депутат також зазначив, що зацікавленість українською мовою сягнула піку наприкінці березня 2022-го та зберігається досі, зокрема, в Європі та на Сході. «В Ірландії кількість тих, хто вивчає українську мову, зросла на 2 229 %, а в Польщі — на 1 615 %. Також українську вчать в Арґентині, Японії та В’єтнамі», — перелічив він.
Duolingo — це електронна платформа вивчення мови і краудсорсингового перекладу тексту, що має безкоштовну мобільну програму та вебсайт, де доступні для вивчення більше 30 мов у режимі онлайн.
Крім цього слово Ukraine стало найпопулярнішим цього року в публікаціях The New York Times. Його використали більш ніж 4,5 тис. разів. На другому місці — Russia. Це слово згадували більше 3,3 тис. разів Наступне — Russian. Джо Байден опинився на четвертому місці, пандемія — на п’ятому, а на шостому — Covid-19.
Як повідомляв «Міст», українська мова — це можливість, а не покарання.

About Author

Meest-Online