Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Сновден має заплатити США п’ять мільйонів

Автор:

|

Вересень 23, 2020

|

Рубрика:

Сновден має заплатити США п’ять мільйонів
Едвард Сновден

Едвард Сновден, колишній працівник Аґенції національної безпеки США (АНБ), віддасть уряду США більше 5 млн USD від продажів своєї книги «Особова справа» та від своїх публічних виступів. Однак Міністерство юстиції США заявляє, що публікація мемуарів п. Сновдена порушує домовленість про нерозголошення інформації, яку він підписував, коли співпрацював із ЦРУ й АНБ.
Позов, який висунули Едварду Сновдену, свідчить про те, що опублікувавши свою книгу, він не дав її для попереднього перегляду в ЦРУ й АНБ. А це прямо суперечить зобов’язанням, які він на себе взяв. Тому американське відомство вимагає від п. Сновдена повернути владі США всі прибутки, отримані від продажу «Особової справи». Едвард Сновден заробив на своїй книзі не менш як 4,2 млн USD. Ще 1,03 млн USD він заробив за 56 публічних виступів, на яких ділився зі слухачами секретною інформацією.
Наразі а. Сновден та адміністрація президента США домовилися, що гроші, які той погодився виплатити, будуть зараховані на трастовий рахунок. За словами адвоката колишнього службовця АНБ, ця угода не означає, що влада США зможе негайно отримати ці 5 млн USD, адже Сновден намірився оскаржити рішення суду про його обов’язок «нерозголошення інформації».
Як повідомляв «Міст», Едвард Сновден хоче додому.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply