Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Смертельне затримання зі застосуванням електрошокера

Автор:

|

Листопад 22, 2020

|

Рубрика:

Смертельне затримання зі застосуванням електрошокера

У Польщі під час затримання зі застосуванням електрошокера помер 44-річний українець. Прокуратура в Лодзі розслідує смерть. Чоловік помер відразу після затримання в одному з містечок Бжезинського повіту Лодзинського воєводства.
Як повідомив Кшиштоф Копаня, представник Окружної прокуратури в Лодзі, після розтину тіла померлого українця стане зрозуміло, яка причина смерті і чи могла вона настати внаслідок застосування правоохоронцями паралізатора. «Ми чекаємо результатів розтину, одночасно хочемо проаналізувати запис відеореєстратора, вмонтованого в паралізатор», — зазначив прокурор.
За його словами, зарано висувати тезу, що між діями поліції і смертю чоловіка є безпосередній зв’язок. Офіційний представник прокуратури розповів, що громадянин України приїхав до Польщі 10 листопада і мав працювати на будівництві. На момент траґедії він перебував на обов’язковому карантині, але не дотримувався його. Дмитро Горбань, консул Посольства України в Польщі, повідомив, що, з огляду на резонансний характер справи, її взяли під консульський контроль.
Як повідомляв «Міст», у Польщі дехто хоче, щоб було «нуль українців».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply