Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

Сім’ї з дітьми в Канаді можуть отримати до 1200 доларів

Автор:

|

Грудень 04, 2020

|

Рубрика:

Сім’ї з дітьми в Канаді можуть отримати до 1200 доларів
Христя Фріланд

У понеділок, 30 листопада, канадський уряд оголосив про новий федеральний пакет заходів фінансової підтримки, в якому є хороші новини для молодих сімей. Люди, котрі мають право на отримання Канадської дитячої допомоги (CCB), отримають до 1,2 тис. CAD 2021 року на кожну дитину віком до шести років.
Близько 1,6 млн сімей отримають тимчасові допомоги, які, за попередніми прогнозами, коштуватимуть федеральному уряду в 2,4 млрд CAD. «Під час пандемії сім’ям з маленькими дітьми доводиться найважче. Ми в курсі того, що багато сімей середнього класу щосили намагаються залишитися на плаву», — заявила Христя Фріланд, віцепрем’єрка Канади.
Якщо ви маєте право на отримання Канадського дитячої допомоги, і ваш дохід становить менше 120 тис. CAD на рік, ви автоматично отримаєте гроші у вигляді чотирьох неоподатковуваних допомог в обсязі 300 CAD протягом 2021 року. Сім’ї з дітьми до шести років, чий дохід перевищує 120 тис. CAD на рік, отримають чотири неоподатковуваних допомоги в обсязі 150 CAD. На веб-сайті уряду Канади розміщений повний перелік вимог, необхідних для отримання Канадської дитячої допомоги. Першу видадуть на початку 2021 року, коли приймуть відповідний закон.
Як повідомляв «Міст», у Канаді продовжили програму з надання кредитів компаніям у тарапатах.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply