Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Штаб Тихановської запропонував вихід із політичної кризи

Автор:

|

Вересень 01, 2020

|

Рубрика:

Штаб Тихановської запропонував вихід із політичної кризи
Світлана Тихановська

Світлана Тихановська, лідерка білоруської опозиції, має намір сформувати в країні тимчасовий уряд на основі чинного, а також відновити дію конституції 1994 року. «Після того, як влада перейде до народу, який переможе, будуть створені умови для проведення чесних і прозорих виборів, котрі й будуть проведені», — заявили в її штабі.
Також там повідомили, що п. Тихановська готова до перемовин із владою країни, але за умови звільнення всіх затриманих учасників протестів. «У цьому діалозі з владою, про який каже Світлана, будуть обговорювати процедуру мирної передачі влади», — зазначив представник штабу.
Про те, що п. Тихановська хоче почати діалог із владою Білорусі, заявив і Пекка Хаавісто, міністр закордонних справ Фінляндії, котрий підвів підсумки свого суботнього візиту до Литви, де зараз перебуває колишня кандидатка у президенти Білорусі. Він зазначив, що Фінляндія сподівається на швидке просування діалогу, а можливим посередником у ньому могла б стати Організація з безпеки та співпраці в Європі.
Як повідомляв «Міст», у Білорусі диктатору на День народження влаштували «подарунок».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply