Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Шпигунський скандал у Римі

Автор:

|

Квітень 03, 2021

|

Рубрика:

Шпигунський скандал у Римі

Італійська влада вислала російських дипломатів Дмитра Остроухова й Олексія Немудрова до Москви. Остроухов працював в апараті військового аташе російського посольства. Немудров був військово-повітряним і військово-морським аташе.
Причиною стало затримання в Римі Вальтера Біота, старшого офіцера Військово-морських сил (ВМС) Італії, і військового з російського дипломатичного представництва за підозрою в шпигунстві на користь Російської Федерації (РФ). Підозрюваних схопили під час таємної зустрічі, коли італієць обмінював на гроші секретні документи. Затриманий росіянин збирав таємну інформацію не лише про Італію, а й про НАТО загалом. У посольстві РФ у Римі факт затримання підтвердили.
Луїджі ді Майо, міністр закордонних справ Італії, заявив, що ця ситуація ставить під загрозу безпеку не тільки Італії, а й усього Північноатлантичного альянсу. Він назвав дії Москви є ворожим актом надзвичайно серйозності. «Це неприйнятно і матиме наслідки, у цьому немає сумнівів. Неприйнятно, що офіцерам наших ВМС платять за інформацію НАТО», — зазначив керівник італійського зовнішньополітичного відомства.
Як повідомляв «Міст», російських шпигунів затримали у Болгарії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply