Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Шмигаль і Фріланд обговорили розширення торгівлі

Автор:

|

Червень 12, 2020

|

Рубрика:

Шмигаль і Фріланд обговорили розширення торгівлі
Христя Фріланд

Денис Шмигаль, прем’єр-міністр України, та Христя Фріланд, віцепрем’єрка Канади, 9 червня обговорили телефоном співпрацю двох країн у фінансовій сфері та запровадження лібералізації візового режиму. Сторони запевнили один одного в бажанні продовжувати активний розвиток двосторонньої співпраці, попри складну ситуацію на тлі боротьби з пандемією коронавірусу й обговорили широке коло актуальних питань.
Денис Шмигаль підтвердив зацікавленість України в активізації процесу і запевнив у готовності прийняти в Україні групу канадських експертів. Він також зазначив, що обсяг торгівлі між двома країнами може бути істотно збільшений.
Зі свого боку, Христя Фріланд наголосила, що Україна та Канада продемонстрували приклад позитивної співпраці за часів пандемії коронавірусу та висловила зацікавленість у поглибленні співпраці в торгово-економічній сфері. Крім цього, вона запевнила українську сторону в підтримці щодо протидії збройної аґресії Російської Федерації та в незмінності курсу щодо впровадження санкцій проти неї.
Раніше «Міст» повідомляв, що світова вільна торгівля опинилася під загрозою.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply