Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Школи в Канаді, ймовірно, будуть зачинені до нового року

Автор:

|

Листопад 22, 2020

|

Рубрика:

Школи в Канаді, ймовірно, будуть зачинені до нового року
Даґ Форд

Як заявив 17 листопада Стівен Лечче, міністр освіти Онтаріо, провінційний уряд розглядає можливість зачинити школи напередодні зимових канікул як засіб уповільнення поширення інфекції Covid-19. «Я серйозно розглядаю варіанти, що передбачають певний період віддаленого навчання, що не дасть провінції остаточно здати ті позиції, яких ми зуміли досягти впродовж першого року боротьби з пандемією, — заявив він. — Незабаром розповімо про це детальніше, щоб батьки були в курсі майбутніх подій».
Значну частину 4,8 тис. державних шкіл Онтаріо відчинили до середини вересня, якраз у той момент, коли в провінції починалося стійке зростання числа випадків захворювання на коронавірус. За цей час в школах виявили більше 3,5 тис. випадків нової коронавірусної інфекції, причому майже в 14 % шкіл зараз повідомляють, принаймні, про один активний випадок захворювання.
Уряд Даґа Форда витрати понад 450 млн CAD для підготовки шкіл до боротьби з Covid-19 у вересні ц. р., а також прийняв 381 млн CAD допомоги від Оттави, а також дозволив шкільним радам використати 500 млн CAD із резервних фондів, аби допомогти школам впоратися з наслідками вірусу.
Ці гроші використали для закупівлі засобів індивідуального захисту, наймання 600 медичних сестер і скорочення чисельності класів у окремих районах, які вважають найбільш схильними до ризику зараження.
Стівен Лечче запевнив, що він активно консультується з Девідом Вільямсом, головним санітарним лікарем провінції, про деталі плану, в т. ч. закриття». До слова, минулого тижня Міністерство освіти Онтаріо заперечувало, що розглядає можливість закриття навчальних закладів 2020 року.
Як повідомляв «Міст», канадська поліція накрила вечірку в Етобіко.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply