Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Шестеро людей загинули внаслідок теракту на святкуванні Різдва

Автор:

|

Грудень 28, 2021

|

Рубрика:

Шестеро людей загинули внаслідок теракту на святкуванні Різдва
На місці події

Через вибух на сході Демократичної Республіки Конґо (ДРК) загинули щонайменше шестеро людей. За словами Нарцисса Мутеби, міського голови м. Бені, бомба вибухнула в центрі міста. Після інциденту він закликав жителів міста повернутися в домівки заради безпеки. Поранених і травмованих доправили у найближчий медпункт.
Вибух стався, коли понад 30 осіб святкували Різдво. За словами очевидця, припаркований біля ресторану мотоцикл вибухнув і злетів у повітря. Журналісти також побачили на місці вибуху розкидані залишки столів, крісел, пляшок і склянок ресторану. Терорист-смертник також загинув.
Ймовірно, до теракту причетні повстанці зі «Союзних демократичних сил» — мусульманської організації, яка воює з владою в ДРК і вчиняє вибухи в Кампалі, столиці Уґанди. Звідти походить і вся банда. Її утворили повстанці проти Йовері Мусевені, президента цієї країни, який перебуває на ці посаді з 1986-го, а 1995 року вона закріпила свої позиції на сході ДРК. Терористична організація «Ісламська держава» представляє «Союзні демократичні сили» як свою реґіональну філію.
Як повідомляв «Міст», у ДРК палили живцем відьом.

About Author

Meest-Online