Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

РП попросила США ввести війська на свою територію

Автор:

|

Червень 09, 2020

|

Рубрика:

РП попросила США ввести війська на свою територію
Матеуш Моравецький

Матеуш Моравецький, прем’єр Республіки Польща (РП), заявив, що сподівається на якнайшвидше введення американських військ на свою територію. А напередодні Дональд Трамп, президент США, наказав Пентаґону скоротити кількість американських військ, розміщених у Федеративній Республіці Німеччина (ФРН). До цього у ФРН налічувалося 34,5 тис. американських військовослужбовців, однак господар Овального кабінету наказав зменшити їхню кількість до 25 тис.
«Я глибоко сподіваюся, що в результаті багатьох перемовин, які ми мали, частина військ, що базуються сьогодні в ФРН, які вивозять США, насправді приїдуть до Польщі», — заявив глава польського уряду. За його словами, рішення зараз на стороні Сполучених Штатів».
За даними CNN, рішення США про часткове виведення військ матиме неґативні наслідки. Якщо війська, спрямовані на виїзд із Німеччини, покинуть Європу, це можуть розцінити як великий удар по солідарності в рамках альянсу НАТО. Телеканал зазначає, що «багато країн-членів продовжують висловлювати занепокоєння щодо загрози, яку представляє Росія, що застосувала військову силу проти України в останні роки».
«Цей наказ дрібний і безглуздий. Це ще одна прихильність до Путіна та чергова невдача керівництва з боку цієї адміністрації, яка ще більше напружує відносини з нашими союзниками», — пояснив для CNN сенатор Джек Рід.
Раніше «Міст» повідомляв про відновлення в РП проєкту «Форт Трамп».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply