Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Розробник української вакцини прищепився у США

Автор:

|

Січень 14, 2021

|

Рубрика:

Розробник української вакцини прищепився у США
Михайло Фаворов

Михайло Фаворов, президент компанії DiaPrep System Inc, зробив щеплення від коронавірусу вакциною Moderna в Атланті (штат Джорджія). Його компанія спільно з Інститутом мікробіології і вірусології Національної академії наук займається розробкою української вакцини від Covid-19.
«Донька записала мене на щеплення, що мені було не під силу, бо всі телефони зайняті, а сайти падали від перевантаження. Але Олені це вдалося», — повідомив медик.
Він розповів, що робив щеплення в автівці: велика порожня парковка була обладнана під три колони автомобілів. На пункті — три зупинки: для перевірки даних, відповідей на запитання, підписання згоди і, власне, щеплення. Для того, аби його зробити, необхідно мати копію про запис на електронній пошті та посвідчення водія. Заштрики роблять медсестри, а солдати регулюють потік охочих вакцинуватися. «Після щеплення сидиш у машині 15 хвилин, якщо нічого не сталося, їдеш до наступного візиту через 28 днів», — розповів лікар і додав, що йому зробили щеплення о 9:00 у дільниці Де Клаб. За 30 хвилин через систему вакцинації пройшло 100 осіб.
Раніше «Міст» розповідав, чи готова Україна до щеплення від Covid-19.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply