Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Розпочався судовий процес над Нетаньягу

Автор:

|

Травень 25, 2020

|

Рубрика:

Розпочався судовий процес над Нетаньягу
Біньямін Нетаньягу

В Ізраїлі відбулося перше засідання Окружного суду Єрусалиму щодо трьох справ, порушених стосовно прем’єр-міністра країни Біньяміна Нетаньягу. Останній наполягав на відеотрансляції всього процесу, але суд йому відмовив. Усередині зали суду були присутні близько 20 людей, усі вони були в захисних масках відповідно до чинних заходів щодо запобігання поширення коронавірусу.
Як пише газета Yedioth Ahronoth, засідання мало суто технічний характер. За твердженням видання, розгляд справ по суті може початися за пів року або за рік. Видання нагадує, що справу Ехуда Ольмерта, попередника п. Нетаньягу, відкрили 2007-го, а до суду її передали у серпні 2009 року. І лише у вересні 2012-го підсудного визнали винним, а остаточний вирок оголосили аж у травні 2014 року. До моменту початку судового процесу над ним п. Ольмерт уже пішов з посади керівника уряду.
Наступне засідання у справах проти п. Нетаньягу призначили на 19 липня, воно проходитиме без участі прем’єра. Сам Біньямін Нетаньягу всі звинувачення на свою адресу заперечує і називає їх «упередженими та перебільшеними». Також він заявив, що став «жертвою полювання на відьом», яке ведуть засоби масової інформації та його опоненти. Прем’єр звинувачує поліцію та прокуратуру у спробі «державного перевороту за допомогою неправдивих звинувачень» і закликав до розслідування дій самих слідчих.
Як повідомляв «Міст», Беньямін Нетаньягу прилітав до Києва у серпні 2016 року та зустрівся з Володимиром Зеленським.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply