Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Росія визнала своїм ворогом львів’янина

Автор:

|

Січень 06, 2022

|

Рубрика:

Росія визнала своїм ворогом львів’янина
Святослав Літинський

Міністерство закордонних справ (МЗС) Російської Федерації (РФ) у своєму щорічному звіті про ситуацію з правами людини в Україні назвало Святослава Літинського націоналістичним «активістом», який заважає поширенню російської мови в Україні.
За його словами, відомство виділило йому окремий абзац, в якому звинуватило львів’янина у насильницькій українізації органів влади у Дніпропетровській, Одеській і Донецькій областях. Кремль звинувачує його в тому, що через суди змусив органи влади цих українських областей позбавити російської мови статусу реґіональної мови.
У відповідь активіст надіслав листа до МЗС РФ, в якому похвалився новими перемогами. Так, завдяки його діяльності скасували офіційне застосування російської мови у Харкові, у кількох містах Закарпатської області, а також прибрали інформацію російською мовою з довідки про несудимість.
Святослав Літинський зізнався, що йому було приємно побачити себе у цьому звіті. І цим листом має намір нагадати ворогові, що не має наміру припиняти свою роботу. «Якщо ворог каже, що ти поганий, отже, ти правильно все робиш», — вважає він.
Як повідомляв «Міст», Святослав Літинський домігся, щоб Нацраду зобов’язали реагувати на російські фільми.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply