Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Російський суд визнав ФБК і штаби Навального екстремістськими

Автор:

|

Червень 12, 2021

|

Рубрика:

Російський суд визнав ФБК і штаби Навального екстремістськими

На закритому засіданні Мосміськсуд визнав Фонд боротьби з корупцією (ФБК), Фонд захисту прав громадян і «Штаби Навального» екстремістськими організаціями. «Я навіть не буду обговорювати юридичний бік посміховища, який у Росії називають «судом», — заявив Олексій Навальний. — Досить сказати, що всі матеріали справи оголошені державною таємницею. Процес був закритий. А я сам у ньому не просто не брав участі, хоч ми і вимагали цього, мене навіть не запросили. Ну, і навіщо запрошувати Навального? Розглядається ж усього лише ФБК, засновником якого є Навальний. І ще ось написано «штаби Навального». Так який стосунок він до цього має і навіщо йому виступати в цьому суді?»
Суд постановив, що рішення про припинення діяльності цих організацій підлягає негайному виконанню. Захисники ФБК, а також представники Міністерства юстиції і Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації перебували в залі суду 12,5 годин. Засідання провели в закритому режимі. Суд відмовився розсекретити матеріали позову прокуратури до ФБК про визнання фонду екстремістським.
В ході розгляду прокуратура як докази у справі надала судді порожні аркуші. Захист зажадав вилучити їх із матеріалів справи. «Зараз ми все зрозуміємо. Розберемося. Змінимося. Еволюціонуємо. Пристосуємось. Але від своїх цілей та ідей не відступимо», — запевнив головний російський опозиціонер.
Як повідомляв «Міст», штаби Навального внесли до переліку терористів та екстремістів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply