Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Російські гакери атакували федеральну прокуратуру США

Автор:

|

Серпень 02, 2021

|

Рубрика:

Російські гакери атакували федеральну прокуратуру США

Російські гакери зламали облікові записи електронної пошти низки найвідоміших федеральних прокурорів Сполучених Штатів. Вони ж стояли за масштабною кіберкампанією на SolarWinds. Про це повідомило Міністерство юстиції США. Кібератака тривала від 7 травня до 27 грудня 2020 року. Такі часові рамки визначили через відомий злам компанії SolarWinds 2020-го, в якому також звинувачують росіян.
Загалом зламали 80 % облікових записів електронної пошти Microsoft, які використовують працівники чотирьох прокурорських офісів у Нью-Йорку. У Міністерстві юстиції заявили, що під час кібератаки зламали обліковий запис електронної пошти щонайменше в одного працівника в 27 прокуратурах США.
Дженніфер Роджерс, викладачка юридичного факультету Університету Колумбія, котра свого часу була федеральним прокурором у Нью-Йорку, зазначила, що офіційні листи часто містять різну конфіденційну інформацію, в т. ч. обговорення стратегії розгляду справ та імена конфіденційних інформаторів. «Не пам’ятаю, щоб коли-небудь хтось приносив мені документ замість того, щоб надіслати його мені електронною поштою через міркування безпеки», — поділилася вона.
Як повідомляв «Міст», гакери з РФ атакували ФРН.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply