Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Рівень світового океану підіймається з новою швидкістю

Автор:

|

Лютий 07, 2021

|

Рубрика:

Рівень світового океану підіймається з новою швидкістю
Світовий океан

Рівень світового океану підіймається швидше, ніж прогнозували раніше. У зв’язку з цим екологи закликали країни терміново зменшити викиди вуглецю в повітря. «Зміна клімату спричиняє більш швидке зростання рівня води в океанах, ніж раніше передбачали навіть найбільш песимістичні прогнози вчених», — ідеться у статті, яку публікує Bloomberg.
Наслідки цього можуть відчути дві п’ятих населення Землі, які проживають біля берегів. Зокрема, екологи наголосили, що країнам доведеться обмежувати викиди парникових газів більше, ніж очікувалося. Це необхідно, щоб стримати зростання рівня води.
У статті наголошується, що вода у світовому океані може піднятися на півметра, якщо температура зросте на 0,5 градуса за Цельсієм. А якщо температура підійметься на два градуси, рівень води може збільшитися більше, ніж на 1 м. Екологи попередили, що це може статися вже незабаром, тому необхідно терміново змінити кліматичну політку людства. Аслак Грінстед, геофізик із Університету Копенгаґена, наголосив на необхідності скоротити викиди на ще 200 млрд метричних тонн вуглецю. Він упевнений, що лише це допоможе світу залишатися в межах попередніх прогнозів.
Як повідомляв «Міст», у Канаді звалився в океан останній шельфовий льодовик.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply