Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

РФ змінює тактику поповнення особового складу

Автор:

|

Серпень 22, 2022

|

Рубрика:

РФ змінює тактику поповнення особового складу
Російський найманець на Донбасі

Росія намагається набрати найманців з-поміж громадян країн Центральної Азії, в’язнів і представників віддалених реґіонів. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки (ГУР) Міністерства оборони України.
В РФ зараз активно розгортається кампанія під гаслом «Від кожного суб’єкта федерації по батальйону». В її рамках Кремль зобов’язав кожен із 85 російських реґіонів, у т. ч. Криму та Севастополя, сформувати і фінансово простимулювати по одному новому батальйону «добровольців» для участі у війні проти України.
«Правда, не всі реґіони готові створювати такі батальйони за рахунок місцевого населення. Зокрема, влада Москви формує так званий мерівський полк, до якого переважно набирають осіб із інших реґіонів і навіть громадян країн Центральної Азії (Таджикистан, Киргизстан, Узбекистан). Задля їхнього заохочення пропонують грубі гроші і можливість отримати громадянство РФ», — наголосили в ГУР.
У відомстві зазначили, що РФ змінює тактику поповнення особового складу і, щоб уникнути небажаного оголошення мобілізації, набирає військовослужбовців через приватні військові компанії, Росгвардію та терористичні організації «Луганська народна республіка» і «Донецька народна республіка».
«Фіксуються випадки примусу до підписання «контрактів» серед місцевого населення на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей. Там тримали повний карт-бланш від влади РФ на відбір бойовиків у колоніях», — заявили в українській розвідці.
Крім того, ведуть роботу з колишніми випускниками Челябінського танкового училища у запасі віком до 50 років. Їх закликають іти добровольцями в танковий батальйон, який формують, орієнтовно, у Пермі.
Як повідомляв «Міст», у РФ бракує гарматного м’яса.

About Author

Meest-Online