Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

РФ заборонила в’їзд у країну Джо Байдену та його сину

Автор:

|

Травень 22, 2022

|

Рубрика:

РФ заборонила в’їзд у країну Джо Байдену та його сину
Байден і Путін

Міністерство оборони Російської Федерації (РФ) опублікувало перелік 963 американських громадян, яким заборонили в’їзд у країну на постійній основі та наклали персональні санкції. До списку увійшли президент США Джо Байден і його син Гантер.
Також у переліку є практично повним складом члени Конґресу та Сенату США. «Нев’їзним» став і Ллойд Остін, глава Пентаґону, як засновник приватної військової компанії Blackwater Ерік Прінс, уже колишня прессекретар Білого дому Джен Псакі, спікер Державного департаменту Нед Прайс. Також Москва опублікувала аналогічний список щодо Канади, куди увійшов і Джастін Трюдо, прем’єр-країни. Й які вони це тепер переживуть?
До переліку також потрапили п’ятеро громадян США, які вже померли. Серед мерців, які тепер не зможуть побувати в країні-аґресорці, є колишній американський сенатор Джон Мак-Кейн, який помер ще 2018-го. Також в’їзд до Росії заборонений ексконґресвумен Елсі Гастінґс, колишній першій заступниці директора ЦРУ Меліссі Дриско, екссудді Стівену О’Нілу та колишньому військовослужбовцю США Джеремі Сівітсу.
Як повідомляв «Міст», усім росіянам варто заборонити в’їзд до України.

About Author

Meest-Online