Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

РФ вийшла з Консультативної групи MH17

Автор:

|

Жовтень 16, 2020

|

Рубрика:

РФ вийшла з Консультативної групи MH17
Бойовики ДНР позують на уламках збитого «Боїнґа». Липень 2014 рр., околиці м. Торез Донецької області

Російська Федерація (РФ) вийшла з Консультативної групи з розслідування аварії малайзійського лайнера Boeing рейсу MH17 на Донбасі в липні 2014 року, у яку входять Нідерланди та Малайзія. Причиною вказали поведінку Нідерландів щодо російської сторони в цій справі. «В остаточному підсумку, не чекаючи навіть проміжних підсумків консультацій, а минуло всього три раунди, Гаага вибрала інший шлях, подавши міждержавну скаргу проти РФ до Європейського суду з прав людини», — заявили в Міністерстві закордонних (МЗС) справ РФ.
Ці дії Нідерландів росіяни назвали «недружніми», а звинувачення на адресу Москви — «скоростиглими». Після них, як заявили у російському зовнішньополітичному відомстві, сенсу брати участь у спільній роботі в тристоронньому форматі немає, а відповідальність за зрив тристоронніх консультацій «повністю лежить на офіційній Гаазі».
«Ми маємо намір продовжити взаємодію з компетентними органами Нідерландів, у т. ч. в справі дослідження питання про незакриття Україною свого повітряного простору для польотів цивільних літаків над зоною збройного конфлікту над Донбасом, але робити це будемо вже в інших форматах», — резюмували в МЗС РФ.
Як повідомляв «Міст», РФ навмисне збила пасажирський літак на Донбасі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply