Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

РФ втручається й у вибори в Білорусі

Автор:

|

Червень 26, 2020

|

Рубрика:

РФ втручається й у вибори в Білорусі
Олександр Лукашенко

Олександр Лукашенко, президент Білорусі, заявив, що у передвиборчу гонитву в країні втручаються ззовні. За його словами, наразі в Інтернеті активно поширюють «моторошні фейки», за допомогою яких хочуть дискредитувати владу. «Мені доповіли (хоча це було давно, ніхто не доповідав), що у одного з моїх синів у Швейцарії є 840 млн USD. Надішліть туди дипломатичними каналами листа: хто хоче забрати ці гроші, нехай забере негайно», — сказав глава держави.
Він також звернув увагу на те, що інформацію просто фальсифікують, і люди, котрі не розуміються на банківських документах, вірять цим фейкам. «Люди ж не розуміють, що це таке. Такі фейки будуть постійно. І нам треба це мати на увазі, з цим жити і боротися. До речі, це підкидають структури з Російської Федерації (РФ). Це не наше, це з Росії йде інформація. Потім вони вибачаться, знімуть. Але людям у мізки вже вкинули», — зазначив п. Лукашенко.
«Стосовно військовослужбовців навіть. Кажуть, посвідчення Служби безпеки. Хтось йшов і посвідчення зі собою забрав, зараз друкує, що він проти влади. Це неймовірно, щоб, звільняючись зі Служби безпеки, людина хоч на годину залишила у себе посвідчення. Він спершу здає зброю, посвідчення, потім отримує обхідний лист тощо. Люди, особливо молодь, які там сидять (в телеграм-каналах. — Ред.), цього ж не розуміють. І вони дивляться: навіть у Службі безпеки — проти Президента. Ось такі фейки, і ми з цим повинні жити. Але ми повинні тримати голову на плечах і людям пояснювати, що відбувається», — додав він.
Президент також звернув увагу, що опоненти влади вимагають чесних і порядних виборів, однак самі поводяться нечесно. «Вони що, нас штовхають на нечесність таку, як вони поводяться? Ясно, що там за ними ляльководи стоять. Вони і з одного, і з іншого боку. І в Польщі живуть, і з РФ підкидають. Ми про це з Путіним поговоримо найближчим часом при зустрічі, але ця ситуація — дуже складна. Застосовують найсучасніші фальшиві технології, йде втручання з-за кордону в наші вибори та внутрішні справи», — запевнив він.
Як повідомляв «Міст», білоруські силовики влаштували проти Лукашенка флешмоб.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply