Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Резиденцію прем’єра Іраку атакував БПЛА

Автор:

|

Листопад 08, 2021

|

Рубрика:

Резиденцію прем’єра Іраку атакував БПЛА
Мустафа аль-Казимі

Резиденцію в Багдаді Мустафи аль-Казимі, прем’єр-міністра Іраку, атакував начинений вибухівкою безпілотний літальний апарат (БПЛА). Постраждали щонайменше п’ятеро осіб, у т. ч. охоронці аль-Казимі. Самого прем’єра ушпиталили з дуже легкими травмами. Жодна з організацій поки не взяла не себе відповідальність за невдалий замах на Мустафу аль-Казимі.
Він заявив, що «зрадницькі ракети» його не похитнуть. «Ні на йоту не захитається стійкість і наполегливість наших героїчних сил безпеки у збереженні безпеки народу. Зі мною усе гаразд, — запевнив керівник іракського уряду та закликав громадян до спокою та стриманості в ім’я Іраку. — Ми переслідуємо тих, хто скоїв цей злочин. Ми їх дуже добре знаємо і незабаром розкриємо їхні імена. Це ті, хто прагне перетворити нашу країну на бандитську державу, але ми цього не дозволимо.
За його словами, в Іраку є невдоволені ситуацією у країні: демократичними перетвореннями та боротьбою з корупцією. Попри те, що сталося, влада продовжить «безкомпромісну боротьбу з корупціонерами, і жоден із них не уникне покарання».
Як повідомляв «Міст», авіаційну базу США в Іраку обстріляли з ракет.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply