Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Реклама зі Сантою у реанімації спровокувала скандал

Автор:

|

Січень 01, 2021

|

Рубрика:

Реклама зі Сантою у реанімації спровокувала скандал
Хворий Санта

Благодійна організація Національної служби охорони здоров’я (NHS) Великої Британії зняла різдвяну рекламу, в якій Санта-Клаус потрапляє в реанімацію з коронавірусом. Ролик спровокував скандал. Відео під назвою «Подарунок» з’явилося на YouTube-каналі NHS, й одразу стало вірусним. За сюжетом, перед Різдвом літній чоловік потрапляє в реанімацію, де лікарі починають боротися за його життя. Після наданої медиками допомоги він лежить на лікарняному ліжку і відповідає на листи дітей. Уже після виписки лікарі дізнаються, що лікували Санта-Клауса.
Багато користувачів соціальних мереж розкритикували цей рекламний ролик. Вони заявили, що такий продукт може травмувати дітей, які й так багато пережили 2020-го, і не готові бачити улюбленого персонажа на лікарняному ліжку.
Згодом ролик видалили та попросили вибачення за публікацію відео. Однак представники NHS також заявили, що його не транслювали на телебаченні й не призначали для дітей. «Просимо вибачення у батьків, чиї діти засмутилися після перегляду реклами, і в самих дітей, хоча вони не були цільовою аудиторією», — зазначили в організації.
Як повідомляв «Міст», Санта-Клаус прийде попри все.

Юля Ухіна, «Оглядач»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply