Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

Референдум відбувся, буде і Європейська Україна!

Автор:

|

Квітень 07, 2016

|

Рубрика:

Референдум відбувся, буде і Європейська Україна!

MICT_n__16-04-07__03_рефрендум

32% виборців Нідерландів взяли участь у референдумі, щоб сказати підтримують вони чи ні підписання Угоди про асоціацію України з Євросоюзом. Згідно із законодавством цього вистачає, щоб визнати референдум таким, що відбувся. Стали відомі й попередні підсумки співвідношення голосів. Проти виступили 64% від числа учасників голосування, відповідно, за – 36%. Остаточні результати буде оголошено 12 квітня.

Втім, ці цифри аж ніяк не можуть зіпсувати настрій прихильників євроінтеграції України. Референдум має консультативний характер. І лише уряд вправі оголосити, що планує робити з отриманими на ньому результатами, а потім прийняти остаточне рішення.

Тим більше, що відома основна мета тих, хто затіяв цей плебісцит. Керівник ініціативної групи з проведенню голосування Арьян ван Диксхорн не криючись заявив: «Звичайно, нас не хвилює Україна. У нас є мета домогтися виходу Нідерландів з ЄС. Але поки що такий референдум неможливий, ми використовуємо будь-яку можливість, щоб ускладнити відносини Амстердама з Брюсселем».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply