Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Рада ЄС затвердила політику щодо «Східного партнерства»

Автор:

|

Травень 12, 2020

|

Рубрика:

Рада ЄС затвердила політику щодо «Східного партнерства»
Рада ЄС

Рада Європейського Союзу (ЄС) затвердила висновки про політику щодо країн «Східного партнерства» на період після 2020-го, у яких визнала європейські прагнення й європейський вибір східних партнерів. У своєму рішенні Рада підтвердила стратегічне значення формату «Східного партнерства», до якого, крім України, належать Молдова, Грузія, Білорусь, Азербайджан та Вірменія, та заявила про відданість створенню зони спільної демократії, процвітання та стабільності.
Євросоюз привітав значні досягнення «Східного партнерства» і підтвердив, що щодо шести країн застосовуватимуть підхід, що ґрунтується на стимулах і висуненні умов як засобу заохочення східних країн-партнерів продовжувати реформи.
У Раді підкреслили важливість того, щоб «Східне партнерство» залишалося амбітною, гнучкою та всеосяжною основою для співпраці, яка дозволяє державам-членам і східним партнерам спільно вирішувати загальні і глобальні проблеми в широкому спектрі галузей.
Ключове значення у співпраці, відповідно до затвердженого рішення, матимуть розширення торгівлі, продовження нормативного зближення, створення умов для постійного наближення асоційованих країн до внутрішнього ринку ЄС і поступової економічної інтеграції, поліпшення доступу до фінансування і, де це можна застосувати, подальша інтеграція економік східних країн-партнерів та ЄС. Ці кроки супроводжуватимуть усунення виявлених торгових бар’єрів і поліпшення заходів безпеки харчових продуктів і санітарних та фітосанітарних заходів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply