Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Рада ЄС в понеділок обговорить стратегію побудови відносин з РФ

Автор:

|

Березень 12, 2016

|

Рубрика:

Рада ЄС в понеділок обговорить стратегію побудови відносин з РФ

main

14 березня о 10.00 за місцевим часом у Брюсселі відбудеться засідання Ради ЄС на рівні міністрів зовнішніх справ, які будуть обговорювати відносини з Російською Федерацією.

Ця інформація розміщена на офіційному сайті Ради ЄС. Нагадуємо, що останній раз схоже засідання відбувалось у січні 2015 року.

Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Ф. Могеріні сказала, що головною повісткою дня є стан існуючих відносин ЄС-Росія.

На сайті опубліковано: «Рада ЄС обговорить стан поточних відносин ЄС-Росія, які останній раз розглядалися в січні 2015 року».

При розгляді взаємин Європейського Союзу та Російської Федерації акцент буде поставлений на необхідності збереження єдності та дотримання послідовності всієї європейської стратегії побудови стосунків.

Також, на порядку денному міністри країн ЄС розглянуть відносини з Іраном, проаналізують політичну ситуацію в Лівії, мирний процес на Близькому Сході, а ще проведуть засідання Ради асоціації ЄС-Молдова. Однією з тем обговорення буде поновлення взаємодії у різних галузях співпраці з Іраном, адже у верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки заплановано на квітень візит в Тегеран.

Нагадаємо, що Рада ЄС подовжила ще на півроку санкції щодо Росії за підрив суверенітету України. До цього списку увійшли прізвища 146 людей та 37 компаній РФ. До них застосовані різні заборони та обмеження.

Вважається, що санкції можуть бути посилені. Адже російська влада продовжує не законно утримувати політичних ув’язнених та відмовляється притримуватись підписаних раніше міжнародних угод. За посилення санкцій виступає багато європейських діячів, серед них німецький аналітик Фонду Маршалла Даніель Твінінг. Він вважає, що санкції мають бути більш вразливими для президента РФ. «У даний час ці обмеження не стосуються, наприклад, міжнародних фінансових трансферів, які використовує російська еліта. Треба, щоб санкції були орієнтовані на тих, хто зосереджений навколо Кремля, що стало б чутливим і для самого Путіна».

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply