Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

Путін і Лукашенко чотири години спілкувалися в Москві

Автор:

|

Квітень 24, 2021

|

Рубрика:

Путін і Лукашенко чотири години спілкувалися в Москві
Лукашенко та Путін

У Москві відбулися перемовини між Путіним і білоруським диктатором Лукашенком, які тривали майже чотири години. Останній зазначив, що Республіка Білорусь (РБ) і Російська Федерація (РФ) серйозно просунулися в питанні узгодження союзних програм. «Пригадуєте, з мап починали. Дуже серйозні програми. Напевно, 26 або 27 ми вже погодили на рівні уряду. Небагато залишилося, дві-три дуже серйозні програми економічного характеру, зокрема, оподаткування», — заявив він.
Нелегітимний президент РБ також зазначив, що у співпраці з РФ потрібно посилювати питання, пов’язані з безпекою, обороною Союзної держави. «Упораємося. І лінії намалюємо, за які ніхто не повинен перейти, і гідно відповімо тим, хто не розуміє, що в цьому шаленому світі треба бути спокійнішими і жити дружно», — наголосив він.
Зі свого боку володар Кремля заявив, що взаємини РБ і РФ розвиваються успішно. «Попри пандемію і певне скорочення товарообігу, все ж обсяг дуже значний — майже 30 млрд USD. Упевнений, що все відновиться і в колишньому обсязі», — заявив він.
Путін розповів, що обидві сторони продовжують працювати над вдосконаленням нормативної бази з будівництва Союзної держави. Водночас він додав, що з деяких питань ще належить узгодити позиції. «Робота загалом просувається непогано в усіх напрямах, наші команди працюють достатньо ефективно. Маю на увазі й урядову команду, і команди за лінією адміністрацій, і, як бачимо тепер, за лінією спеціальних служб», — зазначив російський лідер. Також, за його словами, РБ і РФ поглиблюють взаємодію в сферах військово-технічної співпраці та дотримання безпеки в найширшому сенсі цього слова.
Як повідомляв «Міст», Лукашенко пригрозив своїм громадянам війною.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply