Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

Принстонський університет вилучив ім’я Вільсона з назви факультету

Автор:

|

Липень 01, 2020

|

Рубрика:

Принстонський університет вилучив ім’я Вільсона з назви факультету
Принстонський університет

Принстонський університет виключив із назв факультету та коледжу ім’я 28-го президента США, через расизм. Крістофер Айсгрубер, ректор університету, поінформував, що це рішення прийняли за підсумками зборів опікунської ради. «Ми прийшла висновку, що расистські погляди і політика Вільсона, Вільсона роблять його ім’я невідповідним для факультету суспільних і міжнародних відносин і житлової будівлі коледжу, викладачі, студенти та випускники яких повинні рішуче виступати проти расизму у всіх його проявах», — зазначив він.
Керівник закладу додав, що це рішення може здатися занадто суворим, адже саме завдяки президенту Вільсону вдалося отримати статус провідного дослідницького університету. Однак, за словами п. Айсгрубера, факультету та будівлі університетського коледжу було присвоєно ім’я цього американського політика незалежно від його расизму або, скоріше, навіть всупереч йому. «Принстон є частиною Америки, яка занадто часто ігнорувала або виправдовувала расизм, дозволяючи зберігати системи, які дискримінують чорношкірих», — зазначив він.
Як повідомляв «Міст», Пол Креґ Робертс, доктор економічних наук, заступник міністра фінансів США з економічної політики в адміністрації Рональда Рейґана, заявив, що Джорджа Флойда вбила не поліція.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply