Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Прибульцям до Канади 14-денний карантин більше не потрібен

Автор:

|

Листопад 14, 2020

|

Рубрика:

Прибульцям до Канади 14-денний карантин більше не потрібен

Щодо прибульців до Онтаріо незабаром діятимуть дещо інші правила. Даґ Форд, прем’єр провінції, повідомив про плани відмови від обов’язкового 14-денного карантину для них. Ця заява прозвучала під час його щоденного брифінгу 9 листопада. Замість теперішнього двотижневого обов’язкового карантину глава провінційного уряду хоче, щоб прибульці з-за кордону проходили експрес-тестування.
«Я хочу, щоб пасажирів почали перевіряти, коли вони виходять (із літака. — Ред.), а не відправляти їх ізолюватися на 14 днів, — продовжив п. Форд. — Треба перевіряти їх відразу ж, як тільки вони зійдуть із літака, і перевіримо знову через п’ять або шість днів».
Прем’єр також зазначив, що йому потрібна допомога уряду Джастіна Трюдо для реалізації цього кроку, але якщо доведеться, Онтаріо обійдеться без підтримки. «Мені потрібна допомога федерального уряду в цьому питанні, але якщо вони не захочуть цього робити, то ми діятимемо поодинці, навіть якщо це виходить за рамки нашої юрисдикції», — запевнив він.
Наприкінці жовтня п. Форд заявляв, що експрес-тестування в Онтаріо скоро стануть широко застосовувати. І хоча першу партію експрес-тестів спрямують для використання пріоритетними категоріями, прем’єр пообіцяв, що достатньо скоро таке тестування буде доступне всім жителям провінції.
Як повідомляв «Міст», перша країна в світі скасувала всі карантинні обмеження.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply