Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Проти Лукашенка вийшли люди з обмеженими можливостями

Автор:

|

Жовтень 25, 2020

|

Рубрика:

Проти Лукашенка вийшли люди з обмеженими можливостями
Протест інвалідів

У столиці Білорусі вже вдруге провели марш протесту люди з обмеженими можливостями. Біля Червоного костелу на площі Незалежності в Мінську на акцію протесту «Марш людей з (не)обмеженими можливостями» зібралися опоненти режиму Лукашенка.
Мітинґарі прийшли з квітами, біло-червоно-білими прапорами, стрічками та плакатами. До костелу прийшов і Ян Гриб, 83-річний поет і відомий громадський діяч. Волонтери принесли під храм воду та гарячі напої, учасників акції пригощали печивом.
Відтак учасники маршу рушили тротуаром проспекту Незалежності. Демонстранти періодично скандували «Нові вибори!», «Хай живе Білорусь!», «Віримо, можемо, переможемо!», «Іди геть!» та інші гасла. Дійшовши до столичного державного універмагу, колона повернула і пішла вулицею Леніна, позаяк підземний перехід там дуже незручний для людей із інвалідністю, а потім — до готелю «Європа» і далі в бік Жовтневої площі.
На площі учасники маршу вишикувалися ланцюжком і за якийсь час розійшлися. Загалом акція тривала близько двох годин. У ній взяли участь близько ста осіб.
Як повідомляв «Міст», білоруського поета знайшли в слідчому ізоляторі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply