Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

Протасевича перевели в СІЗО КДБ

Автор:

|

Червень 01, 2021

|

Рубрика:

Протасевича перевели в СІЗО КДБ
Роман Протасевич

Опозиційного журналіста Романа Протасевича, котрого незаконно утримують у Білорусі, перевели в слідчий ізолятор (СІЗО) КДБ, де перебуває й його дівчина Софія Сапега. Про це розповів Дмитро Протасевич, його батько заручника.
Він сумнівається в тому, що його син «бадьорий і веселий», як Роман нібито сказав своєму адвокатові на першій зустрічі. «Можливо, адвокати і кажуть правду, але цілком можливо, це все зроблено для того, щоб не викрився справжній стан справ. Вони можуть на людях казати, що бадьорі, веселі тощо. Та швидше за все, їх змусили. Вони сидять там, де радості і веселощів немає. У нас серйозно затиснули адвокатів, їм дали підписку про нерозголошення — не можна казати, за якою статтею звинувачують арештантів. Такий правовий нонсенс. І адвокат нам багато не каже», — поділився п. Дмитро.
Також він упевнений, що Романа після затримання побили. «У нас є глибокі побоювання за стан здоров’я Романа після відео, яке з’явилося. Знаючи його і знаючи ті методи, які застосовуються в СІЗО КДБ, нам не складно припустити, що його стан вимагає контролю з боку влади», — зазначив батько заручника.
Як повідомляв «Міст», за арешт білоруського диктатора Лукашенка оголосили винагороду в 11 млн EUR.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply