Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Президент Вірменії подав у відставку

Автор:

|

Січень 25, 2022

|

Рубрика:

Президент Вірменії подав у відставку
Армен Саркісян

Армен Саркісян, 68-річний президент Вірменії, вирішив звільнитися з посади. «Я довго думав і вирішив піти з посади президента республіки після активної роботи близько чотирьох років. Це рішення зовсім не емоційне, воно виходить із певної логіки. У президента немає необхідних інструментів для впливу на фундаментальні процеси внутрішньої та зовнішньої політики у цей непростий для країни та народу час», — заявив він.
За словами вірменського лідера, у непростий для держави час, коли потрібна національна єдність, інститут президента не повинен ставати об’єктом пліток і теорій змови, відволікаючи увагу громадськості від важливих питань. Він зазначив, що країна живе в реальності, в якій «президент не може впливати на питання війни чи миру», не може накласти вето на закони, «в якій світ перебуває в зоні постійної турбулентності, а президент не має конституційного інструменту, щоб допомогти своїй країні».
Армен Саркісян додав, що глава держави, а іноді й його сім’я стають мішенню різних політичних груп. «Останніх цікавлять не стільки досягнення президентського інституту на добро країни, скільки моє минуле, різні теорії змов і міти. Ця «турбота» про мене виходить за рамки моралі, зрештою, безпосередньо зачіпаючи моє здоров’я», — йдеться в заяві. Також президент вважає, що Вірменія стала парламентською республікою «за формою, а не за змістом».
Як повідомляв «Міст», військові з Вірменії, Таджикистану та Киргизстану покинули Казахстан.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply