Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Президент Киргизстану оголосив надзвичайний стан

Автор:

|

Жовтень 11, 2020

|

Рубрика:

Президент Киргизстану оголосив надзвичайний стан
Сооронбай Жеенбеков

Сооронбай Жеенбеков, президент Киргизької Республіки, запровадив на території міста Бішкек. Столиці країни, режим надзвичайного стану. Генеральному штабу Збройних сил Киргизстину доручено ввести в місто Бішкек військові формування з технікою для організації блок-постів, припинення збройних зіткнень, забезпечення охорони правопорядку та захисту мирного населення.
Крім цього, указом президента окремим громадянам заборонили покидати місце проживання, відбувається контроль за засобами масової інформації, запровадили особливі правила користування зв’язком, обмежили рух транспортних засобів. Алмазбека Атамбаєва, колишнього президента країни, котрого звільнили мітинґарі, знову заарештували. Його підозрюють в організації масових заворушень у Бішкеку.
Свою чергою, парламент Киргизстану затвердив новий склад уряду. Новим прем’єром став Садир Жапаров. Він запевнив, що не має наміру міняти «склад і структуру» нового уряду і пообіцяв не брати участі в майбутніх парламентських виборах. Натомість подав у відставку Миктимбек Абдилдаєв, спікер парламенту. Своє рішення він пояснив критикою та різними тлумаченнями.
Як повідомляв «Міст», напередодні у відставку пішов уряд Киргизстану.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply