Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Президент Бразилії також хоче вийти з ВООЗ

Автор:

|

Червень 06, 2020

|

Рубрика:

Президент Бразилії також хоче вийти з ВООЗ
Жаїр Болсонару

Жаїр Болсонару, президент Бразилії, і собі пригрозив виходом країни зі Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). «Кажу вам просто зараз: Сполучені Штати покинули ВООЗ, і ми розглядаємо (цю можливість. — Ред.) у майбутньому. Або ВООЗ працює без ідеологічної упередженості, або ми також ідемо. Нам непотрібно, щоб люди ззовні вказували, що нам тут робити щодо охорони здоров’я», — наголосив він.
Реакція бразильського лідера була на слова Марґарет Гарріс, представниці ВООЗ, котра попередила, що не можна поспішно знімати обмеження, викликані пандемією. «Епідемія, спалах хвороби в Латинській Америці викликає глибоке, глибоке занепокоєння», — зазначила вона.
Та бразильський президент вважає, що Covid-19 не більш небезпечний, ніж вірус звичайного грипу, і виступає проти запровадження в країні карантинних заходів. За різкі висловлювання і схожість поглядів із президентом США його часто називають «тропічним Трампом».
Тепер Бразилія опинилася на другому місці після США за кількістю інфікованих і на третьому з летальними наслідками в світі.
Раніше «Міст» повідомляв про наслідки відмови США фінансувати ВООЗ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply